General Mobile Elite Pişman Ettirdi!

Esma P. |

21.10.2014 tarihinde elite aldım. Telefon şarjda iken kendi kendine kapanıp açılıyor. Şarjda olmasına rağmen şarj oranı da düşüyor. Telefonu aldığım yere gittim. Onlarda orta test ettiler aynı problemi görünce İzmir sorumlusu K**** beyi bilgilendirdiler. K**** bey telefonu servise gönderin dedi. 31.10.2014 tarihinde telf. Telpa'ya gönderdik güncelleme yapıp geri göndermişler.

Cihazı aldık problem devam ediyordu ve aynı gün ayni şikayetleri servise teslim ettik. Telpa 12.11.1014 tarihinde cihazda sorun yok diye geri gönderdi. Problem devam ediyor diye tüketici heyetine baş vurdum. General Mobile kendilerini tercih ettiğim için beni mağdur etti paramla rezil oldum.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Esma P.
  17 Kasım
  19:00

  Zaten 2 defa cihazı dediginiz gibi yapıp size gönderdim ama çare olmadı.

 • 17 Kasım
  15:02

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınızı arıza bildirimleri ve talebiniz ile birlikte Yurtiçi yada Mng kargo aracılığı ile ücretsiz olarak merkez servisimize iletebilir, yada
  http://www.telpa.com/Servis adresinde yer alan size en yakın servis noktamıza teslim edebilirsiniz.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.
  Telpa