General Mobile Dokunmatik Ekran Sorunu!

Adnan K. |

İnternet üzerinden almış olduğum General Mobile Discovery 2+ cep telefonunu bazı sebeplerden dolayı aldıktan bir ay kadar sonra kullanabildim. Fakat dokunmatik ekranda sorun olduğunu fark edip servise gönderdim. Cihazım 8 gün sonra yazılım yüklendi denilerek gönderildi. Ancak herhangi bir düzelme olmadı. Ertesi gün tekrar gönderdim. Bu sefer de dokunmatik panel değişti denilerek tarafıma gönderildi. Sonuç yine hayal kırıklığı.

Telpa müşteri temsilcisiyle görüştüğümde cihazımı tüm kutu içeriğiyle gönderip, yenisiyle değiştirileceği söylendi. Gönderdikten sonra bilgi amaçlı Telpa aradığımda değişim yapılmadığını ve cihazımı tamir ettiklerini söylediler. Şu an gelmesini bekliyorum.

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Haziran
  16:34

  Değerli Müşterimiz,

  Serviste yapılan detaylı test ve incelemeler sonucunda belirtilen arıza gözlenmemiştir.
  Şikayetiniz devam ediyor ise, arıza videosu çekerek tarafımıza iletmeniz arıza tespiti açısından teknik ekibimize kolaylık sağlayacaktır.
  Cihazınızı arıza bildirimleri ve talebiniz ile birlikte Yurtiçi ya da Mng kargo aracılığı ile ücretsiz olarak merkez servisimize iletebilir, ya da
  http://www.telpa.com/Servis adresinde yer alan size en yakın servis noktamıza teslim edebilirsiniz.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.
  Telpa