General Mobile Dıscovey İade Edilmiyor.

Işıl E. |

1 yıl önce Vatan Bilgisayar'dan alınan Dıscovey telefonum Vatan aracılığıyla 3 ayrı şikayetten servise gönderildi. Bu ay da yine ses gitmiyor şikayeti ile mağazaya gittim ve iadesini istedim. Sizinle ilgili olduğundan başka bir şey söylemediler. Yasal prosedürleri biliyorum ama orada da uzun uzun anlattım. Ben bu telefonu her ay servise göndereceksem kullanamıyorum anlamına geliyor. Zaten 1 yılın içinde 3 kez servise gitmişse 2 ay ben bu telefonu kullanamamışım. Sonuç olarak en çok ihtiyaç duyduğumuz cihaz olan telefonu kullanamıyor olmam ve sizin bana yardımcı olmuyor olmanız marka güvenilirliğinizi fena halde zedeliyor.

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Işıl E.
  30 Mart
  16:39

  Uzunca yazışıldı durumunuz incelendi gönderin yenisini gönderelim dediler. Paramı istiyorum dedim parayı bırakın cihazı da değiştirmiyoruz dediler hatalı bastıkları servis formunu göndermiyoruz dediler. Artık yazdığım hiçbir şeye cevapta vermiyorlar. İnsan yerine koymuyorlar. Bütün ses kayıtları mesajların çıktıları her şey toparlandı. Hazır olun. gm kesinlikle tavsiye etmiyorum duyurulur.

 • Işıl E.
  24 Mart
  11:08

  Evet bu cevaptan sonra arandım. Cihazınız değişime uygun görülmüştür bize gönderin dediler. Gönderdim üstüne de iade talep ettim. 11 gün sonra telefonunuz darbe görmüş değiştirmiyoruz dediniz. Bu hiç olmadı. Sizinle ilgili fikrim biraz olsun değişmişti ama şuan yine şikayet edilmesi gereken ne kadar yer varsa edilecektir. Yine söylüyorum 650 TL'yi çöpe atmayacağım. Markanızı herkese anlatacağım.

 • 13 Mart
  16:03

  Değerli Müşterimiz,
  Müşteri hizmetleri temsilcimiz tarafından en kısa sürede size bilgi verilecektir.
  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz

  Saygılarımızla.
  Telpa

 • Işıl E.
  12 Mart
  14:22

  Kendi sistemlerinden dönmüyorlar burdanda dönmüyorlar. Eee marka noldu.