General Mobile Discovery Air Ve Müşteri Memnuniyeti!

Ahmet Emin C. |

19.02.2015 tarihinde Discovery Air Marka cep telefonu aldım, telefona hiçbir darbe gelmemesine rağmen telefonun ekranı çatladı. Bugün müşteri hizmetlerini aradığımda direkt olarak 320 TL'dediler.

Yıllardır Apple kullanıyordum ve bu kez yerli bir telefon alayım dedim ama olmadı maalesef. Telefonu düşürmedim ama telefon ekranı çatladı! Kesinlikle bir hata olduğunu düşünüyorum. Bu kadar basit olmamalı.

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Emin C.
  06 Nisan
  23:52

  Servis kaydı bulamazsınız çünkü telefonu servise bırakmadım. 600 liralık telefona ekstra 300 TL vererek sizin hatanızı kendi hatammış gibi kabul etmek istemedim. Beni daha fazla enayi yerine koymanızı istemedim. Tüketici haklarına başvurmak üzere Telpa\'dan sözlü cevaplarını yazılı olarak istedim ancak reddedildim. Yetkili kişi 17:00\'ye kadar oradaymış. İstanbul gibi bir şehirde yetkili kişiyi hafta içi 17:00\' ye kadar nasıl yakalayabilmemi bekliyorsunuz acaba?! ! 

 • Ahmet Emin C.
  18 Mart
  21:39

  Sizlere telefon ile ulaştım ve ekran ile ilgili sorunların kesinlikle garanti kapsamına girmediğini belirttiniz ancak birkaç gün içerisinde telefonu bizzat getireceğim.

 • 18 Mart
  13:56

  Değerli Müşterimiz,

  Profilinizde yer alan bilgilerinizden servis kayıtlarınıza ulaşamadık.
  Cihazınıza ait imei numarasını veya kargo takip numarasını paylaşmanız durumunda servis kontrollerini sağlayarak tarafınıza sağlıklı bilgi iletebilir, konu hakkında yardımcı olabiliriz.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Telpa