General Mobile Discovery 2'nin Dokunmatiğinde Sorunlar Var!

Hasan K. |

Yeni almış olduğum telefonda ekran dokunmatiğinde sorun yaşadım servis yenisiyle değişmesine rağmen aynı sorun yenisinde de aynı klavyenin ara çubuk olduğu yer 3. 4 kere basmama rağmen ilk dokunuşa yanıt veriyor diğer dokunuşlara yanıt vermiyor daha da General Mobile markası almam ve alacak olan kişilere engel olacağım. 1 aylık telefonda bu sorunlar varsa diğer modelleri düşünemiyorum 860 TL'min iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Dokunmatik Tuş Takımı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan K.
  08 Kasım
  09:06

  Sayın telpa servısı telefondakı sorun fabrıka hatası butun sıkayetlerde aynı yonde 1gunluk telefonda bu sorun var ıse dıger modellerı dusunemıyorum lutfen mahdur olan herkesın parasını ıade etmenız

 • 07 Kasım
  17:49

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizin yazılımsal bir problem olma ihtimaline karşı öncelikle cihazınızı fabrika ayarlarına getirmenizi tavsiye ediyoruz. Probleminiz düzelmez ise http://www.telpa.com/Servis adresinde bulunan size en yakın servis noktamıza ürünü teslim edebilir yada Yurtiçi ve Mng kargo aracılığı ile merkez servisimize ücretsiz gönderim yapabilirsiniz.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla
  Telpa