General Mobile Discovery 2'de Sorunlar Ortaya Çıktı!

Oğuzhan T. |

Ben Kasım 2015 gibi Discovery 2 model telefonunuzu aldım. Ancak aldıktan 1 ay sonra ekranda donma, telefonun kendine kendine bir şeylere basması gibi sorunlarla karşılaştım. Telefonu garantiye verdim, garantiden aldığımda ilk aldığımda olduğu gibi hiçbir sıkıntı yoktu ancak 2 hafta içinde benzer sıkıntılar yeniden başladı. Ekran donuyor kendine kendine bir şeylere basıyor telefon. Orijinal telefon almama rağmen içinden çıkan şarj aletine telefonun orijinal şarj kullanın uyarısı ve 4 saate şarj olabilmesi de cabası. Benim ne yapmam gerekiyor yine garantiye verdiğimde aynısı mı olacak? Şarj giriş yeri de ilk aldığım günden beri temassızlık yapıyor.

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Temmuz
  12:45

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınızı arıza bildirimleri ve talebiniz ile birlikte Yurtiçi yada Mng kargo aracılığı ile ücretsiz olarak merkez servisimize iletebilir, ya da
  http://www.telpa.com/Servis adresinde yer alan size en yakın servis noktamıza teslim edebilirsiniz.
  Teknik ekibimiz cihazın kontrollerini sağlayarak talebiniz konusunda destek olacaktır.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.
  Telpa