General Mobile Arızalı Telefon.

Hacı Ahmet A. |

General Mobile telefonunuzdan hiç memnun kalmadım. Sürekli sıkıntı çıkardığı için işlerim görüşmelerimde aksadı. Servisinize gönderdiğim telefon çok hızlı bir şekilde geri geldi. Ancak sorun çözülmemiş. Format atıp geri göndermişler. Aldığım günden beri sürekli donmakta idi çok yavaş işlemekte, wifi açık iken şebeke çekmemekte, ana ekran siyah ekrana düşmekte ve uzun süre o şekilde kalmakta.

Telefon ses kalitesi çok zayıf. Yaptığım aramalar yarıda kesilmekte ani şarj boşalmaları telefon rehberinin sık sık gidip gelmesi vs. sıkıntılardan dolayı telefonunuzdan memnun kalmadım servise gönderdim. Servisten telefon geldi tekrar aynı sorunlar oluştu. Bu denenle servisinizden de memnun kalmadım.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Temmuz
  09:19

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınızı arıza bildirimleri ve talebiniz ile birlikte Yurtiçi yada Mng kargo aracılığı ile ücretsiz olarak merkez servisimize iletebilir, ya da
  http://www.telpa.com/Servis adresinde yer alan size en yakın servis noktamıza teslim edebilirsiniz.
  Teknik ekibimiz cihazın kontrollerini sağlayarak talebiniz konusunda destek olacaktır.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.
  Telpa