01 Eylül 2015

General Mobile 4G Çözülemeyen Dokunmatik ve Şarj Sorunu!

Daha önce bu linkte https://www.sikayetvar.com/general-mobile-4g-dokunmatik-sorunu-1 belirttiğim şikayet üzerine telefon 2 defa yenisiyle değiştirilmesine rağmen aynı dokunmatik sorunuyla karşılaştım.

Bir sonraki değişimde ise şarj almama sorunu ile karşılaştıktan sonra sorun yine çözülemeyip cihaz aynı sorunla tarafıma ulaştırılmıştır.

Bu telefonu aldığımdan beri sorunlarla uğraşmaktan bıktım usandım tam 4 defa sorunlu cihaz ile karşılaşıp paramla rezil oldum.

Bundan sonraki evrede para iadesi yapılmasını talep ediyorum aksi halde yasal haklarıma başvuracağım.

Melike 1.377 Okunma

Cevaplar

  • Melike01 Eylül 2015

    Otomatik cevaplarınızı bir kenara bırakıp sorunla ilgilenin. Bunu daha önce 3 defa yaptım zaten, kaç defa daha telefonu göndermek zorunda kalacağım.

  • General Mobile Temsilcisi01 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Cihazınızı arıza bildirimleri ve talebiniz ile birlikte Yurtiçi yada Mng kargo aracılığı ile ücretsiz olarak merkez servisimize iletebilir, ya da http://www.telpa.com/Servis adresinde yer alan size en yakın servis noktamıza teslim edebilirsiniz. Teknik ekibimiz cihazın kontrollerini sağlayarak talebiniz konusunda destek olacaktır. Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön