General Mobile 277 Lira Ücret!

Ertan A. |

Telefonumu 8 ay önce aldım. İki hafta öncesine kadar hiçbir sorun yoktu. Telefonum alttaki tuşları kendi kendine yanıp sönmeye başladı. Telefonuma güncelleme yaptım ve sonra telefonum sim kartımı algılamamaya başladı. Garantiye gönderdiğimde 1 hafta içinde gelir dediler 11 gün oldu şimdi de telefonun işi çok uzun diyorlar. Üstüne de 277 lira ücret çıkardılar. Madem ücretli niye 2 yıl garantili diyorsunuz. Böyle iş mi olur.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ağustos
  13:27

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınız teknik ekibimiz tarafından kontrol edilmiş ve cihazda sıvı teması tespit edilmesi nedeniyle garanti kapsamı dışında onarım önerildiği görülmüştür. Sıvı teması cihazın sadece suyla temas etmesi sonucu değil, yüksek nemli bir ortamda uzun süre kalması, buhar, yağmur, aşırı terleme durumlarında da oluşabilecek bir durumdur.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.
  Telpa