21 Ağustos 2015

General Electric 2 Aydır Çözülemeyen Çamaşır Makinası Problemi!

10 kg çamaşır makinesinin ana kartı, yandığı için Haziranın ilk haftası Pratik Servis Ge yetkili servisi tarafından 400$ karşılığı değiştirildi. 3 hafta makine sorunsuz çalıştı. Sonrasında kapak kitli kaldı. Aynı servisten gelen arkadaşlar okuyucu kısmında problem olduğunu, atölyeye gitmesi gerektiğini söylediler. Makinanın çok ağır, taşınması zor olması sebebiyle öncelikle yerinde parça değiştirmeyi denediler. 2 hafta bu parçanın gelmesini bekledim. Gelen parça çalışmadı makina teknik servise gitti. Yaklaşık 4 haftadır da serviste. Yeni kart takılmasını beklerken, eski kartın tamir etmeye çalıştıklarını öğrendim. Hem servis, hem de Ge müşteri hizmetleri yaptığım şikayetler etkili olmuyor.

Sebnem 1.889 Okunma

Cevaplar

  • Sebnem30 Ağustos 2015

    ağustos ayı bitti ve hala makinemi teslim alamadım. General Elektrik gibi bir marka tarafından bu kadar mağdur edildiğime inanamıyorum. Bir daha kesinlikle ge markalı bir ürün satın almam.

  • Sebnem25 Ağustos 2015

    En son ge Genel Merkez Çağrı Merkezi ile 21 ağustos Cuma günü görüştüm. Cumartesi veya en geç pazartesi çamaşır makinesinin teslim edileceğini söylediler. henüz bir haber yok. Ayrıca belirtmek istediğim bir konu daha var. Pratik servis ekibi voltaj regulatoru almam gerektiğini, almazsam tekrar ana kartın bozulabileceğini söylediler. Çamaşır makinasını alırken kesinlikle böyle bir konudan bahsedilmedi. Bahsedilseydi almazdım. Voltaj regulatoru fiyatlarını araştırdım. 900 TL'den başlıyor. Zaten ana kart sorununu 2 aydır giderilemedi, bundan sonrada bu sorunla karşılaşma olasılığım yüksek. ge gibi bir firmanın Türkiye şartlarına uygun olmayan bir ürünü satması hiç hoş değil.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön