Gene Aras Kargo Gene Mağduriyet!

Yılmaz Ş. |

Aras Kargo'yu aradım (16 Aralık 2014 14:00-15:00 gibi) adıma ve bu sistemdeki telefon numarasını kayıt ettirerek bir kurye talep ettim ve Karaman merkez Göktepe şubesi tarafından kargomun alınacağını gün içerisinde kesin geleceği ve hatta dedim şubeyi aramama gerek var mı dedim yok denildi müşteri temsilcisi tarafından.

Daha sonra çarşıda iken saat 16:30 gibi uğradım kargom alındı mı diye sorayım dedim, ve alımın bittiğini söyledi bayan dedim böyle böyle sürekli sizinle gönderiyorum işlerini yapması için ikna edemedim, tekrar Aras Kargo Müş. Hizmetini arayıp söyledim saat 18:30'a kadar geleceklerini söylediler, tamam dedim gelen giden olmadı, şu hakkında 3. kez problem yaşadım gerekeni yapalım lütfen.

Etiketler :

Adresten Teslim Almama Şube Personel Davranışı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Aralık
  09:20

  Merhaba;
  Müşterimiz ile görüşülmüş olup, kargonun adresten alındığı iletilmiştir. Konu hususunda gerekli aksiyonların alınması amacı ile konu ilgili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Söz konusu kargonun adresten alımı sürecinde yaşanan sıkıntı nedeni ile müşterimizden bir kez de sizin nezdinizde özür dileriz.
  Saygılarımızla

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  www.araskargo.com.tr

  444 25 52