21 Mayıs 2016

Gençpa İletişim Z2 Telefonum Hala Teslim Edilmedi

16 iş günü önce telefonumu satıcı firma olan Gençpa İletişim'e ekranda sararma sorunundan dolayı elden teslim ettim. Onlar da anlaşmalı oldukları Delta servise 2 iş günü içerisinde teslim ettiler. 8 iş günü sonra delta servis sorunun ekran filminden kaynaklandığını ve sözde filmi çıkararak sorunun giderildiğini bildirdi. Bunun üzerine Gençpa İletişim'i aradım ve ürünü teslim almalarını ve kontrol etmelerini rica ettim fakat defalarca Gençpa servisi aramama rağmen ha bugün ha yarın diye geçiştirdiler ve hala telefonumu Delta servisten teslim almadılar. 20 iş günü sonra Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurmayı düşünüyorum.

Alparslan 615 Okunma

Cevaplar

 • Gençpa İletişim Temsilcisi20 Ağustos 2016

  Merhaba, Firmamızdan kaynaklı olmayan durumun telafisi adına müşterimiz arandı, fakat hattı meşgule aldığından görüşme sağlanamadı. Konuyla alakalı kendisine görüşme talebim maille iletildi. Bilgi beklenmekte.

 • Gençpa İletişim Temsilcisi12 Haziran 2016

  Delta Teknik Servis ile anlaşmamız olmadığını size bildirmiştik. Sadece ürünü Gençpa'dan satın aldığınızdan dolayı bu servise gönderimini gerçekleştirdik. Şikayetiniz var ise Delta Teknik Servis'i arayıp bildirin. Bu servisten muhatap bulamadığınızdan dolayı her sorunda firmamızı suçlayamazsınız. İyi günler.

 • Alparslan12 Haziran 2016

  Telefonum dün tam 35 iş günü içerisinde teslim edildi. Evet anlaşmalı oldukları Delta Teknik Servis orijinal ekranla değiştirmiş lakin telefonumu Gençpa'ya teslim ettiğimde telefonumda çizikler yoktu şimdi ise köşelerinde ve arka yüzeyinde çok sayıda çizik var. Sonra da neden şikayet edildik diye sorarlar (!)

 • Alparslan07 Haziran 2016

  İlginiz için teşekkür ederim. Umarım bahsettiğiniz gibi telefonum kısa sürede teslim edilir.

 • Gençpa İletişim Temsilcisi07 Haziran 2016

  Alparslan Bey Merhaba, Tarafınızla yaptığımız görüşmede bildirdiğimiz üzere Delta Teknik Servis'den ürününüz teslim alındıktan sonra 2 iş günü içerisinde size gönderilecektir.

 • Alparslan29 Mayıs 2016

  Delta Servis şimdi de parça bekleniyor diyor. Bu ne tutarsızlıktır!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön