Gençpa İletişim Z2 Telefonum Hala Teslim Edilmedi.

Alparslan K. |

16 iş günü önce telefonumu satıcı firma olan Gençpa İletişim'e ekranda sararma sorunundan dolayı elden teslim ettim. Onlar da anlaşmalı oldukları Delta servise 2 iş günü içerisinde teslim ettiler. 8 iş günü sonra delta servis sorunun ekran filminden kaynaklandığını ve sözde filmi çıkararak sorunun giderildiğini bildirdi. Bunun üzerine Gençpa İletişim'i aradım ve ürünü teslim almalarını ve kontrol etmelerini rica ettim fakat defalarca Gençpa servisi aramama rağmen ha bugün ha yarın diye geçiştirdiler ve hala telefonumu Delta servisten teslim almadılar. 20 iş günü sonra Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurmayı düşünüyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ağustos
  14:31

  Merhaba,

  Firmamızdan kaynaklı olmayan durumun telafisi adına müşterimiz arandı, fakat hattı meşgule aldığından görüşme sağlanamadı. Konuyla alakalı kendisine görüşme talebim maille iletildi. Bilgi beklenmekte.

 • 12 Haziran
  15:44

  Delta Teknik Servis ile anlaşmamız olmadığını size bildirmiştik. Sadece ürünü Gençpa'dan satın aldığınızdan dolayı bu servise gönderimini gerçekleştirdik.
  Şikayetiniz var ise Delta Teknik Servis'i arayıp bildirin.

  Bu servisten muhatap bulamadığınızdan dolayı her sorunda firmamızı suçlayamazsınız.

  İyi günler.

 • Alparslan K.
  12 Haziran
  08:17

  Telefonum dün tam 35 iş günü içerisinde teslim edildi. Evet anlaşmalı oldukları Delta Teknik Servis orijinal ekranla değiştirmiş lakin telefonumu Gençpa'ya teslim ettiğimde telefonumda çizikler yoktu şimdi ise köşelerinde ve arka yüzeyinde çok sayıda çizik var. Sonra da neden şikayet edildik diye sorarlar (!)

 • Alparslan K.
  07 Haziran
  15:12

  İlginiz için teşekkür ederim. Umarım bahsettiğiniz gibi telefonum kısa sürede teslim edilir.

 • 07 Haziran
  14:15

  Alparslan Bey Merhaba,

  Tarafınızla yaptığımız görüşmede bildirdiğimiz üzere Delta Teknik Servis'den ürününüz teslim alındıktan sonra 2 iş günü içerisinde size gönderilecektir.

 • Alparslan K.
  29 Mayıs
  17:33

  Delta Servis şimdi de parça bekleniyor diyor. Bu ne tutarsızlıktır!