Gehaş Şikayetleri

(15 şikayet)
Garanti Bankası

Hesabıma kredimi ödemek için yatırdığım parayı daha önce iptal etmiş olduğum Gehaş adına çekiliyor. Benim onayım ve haberim olmadan. Ben bireysel emeklilik falan istemiyorum.

26 Kasım
Garanti Bankası

Garanti Bankası yetim aylığı hesabımdan 300 TL'lik Gehaş ödemesi kesildi. Neye dayanarak kesildi? Bana neden bilgi verilmedi? Hesapta üç kuruş para görünce nasıl alsak derdine düşen Garanti Bankası, paramı iade…

18 Kasım
Garanti Bankası

Hesabım da Gehaş kesintisi var. Nedir bu ya...

06 Kasım
Garanti Bankası

Gehaş ödemesi iptal ettiğim halde ödeme alamıyorum. Arayıp iptal ettirdiğimde benden kesilen 200 küsur TL'yi hiçbir şekilde geri alamayacağım bilgisini aldım. Ne yatmış ta ne kesiyorsunuz. Yok hesap açılım bilm…

04 Kasım
Garanti Bankası

Hiçbir şekilde haberim olmadan tarafımdan 165 TL'lik 2 adet para kesilmiştir.

02 Ekim
Garanti Bankası

11.09.2017 'de Garanti Bankası tarafından haberim olmadan hesabımdan 90 TL Gehaş kesintisi yapılmıştır. Bu durumun derhal düzeltilmesini ve paramın hesabıma iade edilmesini istiyorum.

12 Eylül
Garanti Bankası

Garanti Bankası'da Gehaş adı altıda 165*5 , toplamda 825 TL para kesintisi olmuş. Benim bilgim dışında oldu.

09 Eylül
Garanti Bankası

Garanti Bankası 'nın hiç onayım alınmadan, hesabımdan 175 lira Emeklilik GEHAŞ diye kesinti yapmasını dava edeceğim. Bu durum düzeltilmesini acil bekliyorum!

25 Temmuz
Garanti Bankası

05.07.2017'de her seferinde 321 TL olmak üzere 3 kere toplamda 963 TL hesabımdan Gehaş adı altında çekilmiştir. Böyle mağdur edilemezdi bir insan yani. Derhal geri ödemenin yapılmasını talep ediyorum.

06 Temmuz

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön