Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Geforce Now Yenilenen Ödeme Desteklenmiyor

Göker
19 Haziran 17:13
341

İninal kartımda para var ama 3 aylık indirimli almak isteyince yinelenen ödeme yöntemi banka tarafından desteklenmiyor diyor. Önceden 1 aylık Premium almıştım ve böyle bir şeyle karşılaşmamıştım. Sabahtan beri bu sorunla uğraşıyorum. Artık şu hatayı almak istemiyorum.

19 Haziran 17:14 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, Sizi önemsiyor ve deneyiminizi iyileştirmek için çalışıyoruz. Talebinizle ilgili inceleme yaparak en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, GeForce NOW powered by GAME+

Merhaba Göker Bey, Talebinizle ilgili https://gameplus.com.tr/destek adresini ziyaret ederek Sık Sorulan Sorular'ı inceleyebilir, dilerseniz bu sayfada bulunan Game+ Asistan üzerinden destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, GeForce NOW powered by GAME+

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

Geforce Now Dan Paket Satın Almama Rağmen Paketlerimde Görünmüyor

Umut
13 Temmuz 22:17
148

GeForce NOW powered by GAME+ Battlefield 2042'de Oturum Açma Sorunu

Furkan
08 Temmuz 23:09
215
GeForce NOW powered by GAME+ Battlefield 2042'de Oturum Açma Sorunu
5
Çözüldü

Geforce Now Powered By Game+ Yavaş Ve Donan TR Sunucuları: Oyun Deneyimimi Mahvetti!

Holly
08 Temmuz 00:27
241
"Sistemler üzerinde Herhangi bir düzeltme yapıldımı emin değilim fakat eskisine göre daha iyi performans alıyorum. Özellikle yeni çıkan oyunların load süreleri çok uzun sürüyordu 45 dakika bekliyorduk ana menü açılsın diye şu anda 3 5 dakika arası sürüyor. Umarım şikayet dikkate alınıp gerekli düzenlemeler yapılmıştır rastgele denk geliş değildir. Teşekkürler..."
1

Turkcell GeForce Now Ve Ready Or Not Oyunlarına Giriş Sorunu

Semih
01 Temmuz 01:41
573
5
Çözüldü

Geforce Now Powered By Game+  Üyeliğinde Battlefield Hatası!

Kağan
30 Haziran 20:54
221
"Geforce now çok teşekkür ederim oyunum kendi elinden düzeldi ve artık oyunumu girip güzelce oynayabiliyorum şikayet var sitesine de çok çok teşekkür ederim şikayetim hemen ilettiniz mi Marc'a bana hemen cevap verdi çok teşekkürler sağ olun"
Benzer Şikayet Yaz