Geely Aracıma Parça Temin Edemiyorum!

Celal Şahin Y. |

2011 Model henüz 2 yaşında aracım 2 aydır kaç parça lazım olduysa problem yaşadım ve en son direksiyon pompası lazım oldu onuda tüm ülkede bulamadım ve firmayı aradığımda getirtiriz diyorlar yani en az itirazıma karşılık bir ay diyorlar ve bakın reklamlarına 5 yıl garanti falan diyorlar hala ne yapacağımı bilemedim ve arabasızlık tüm herşeyimi allak bullak etti. Gereken ilgi ve yardımı bu siteden beklemekteyim. Bireysel talebim sonuç veremedi maalesef.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ekim
  16:48

  Değerli Geely Kullanıcısı,

  Öncelikle Geely’e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Distrübitörü olduğumuz, Çin’in en büyük özel otomobil üretici olan Geely artık “şikayetvar.com” platformu üzerinden de sizlerle iletişim içinde olacaktır. Her türlü soru ve bilgi desteğini www.geely.com.tr, www.facebook.com/geelyturkiye, www. Twitter.com/geelyturkiye adresleri ile beraber şikayetvar.com platformu üzerinden bizlere bildirebilirsiniz.

 • Celal Şahin Y.
  12 Ağustos
  11:07

  Sakın sakın böyle bir araca yanaşmayın..hala sıkıntım aynen sürüyor..Sözde tüketici mahkemelerine de şikayet ettim ..Orasıda tüketiciyi korumak değil emin olun nerden çıktın diye azarlıyor..Aman diyorum 20 milyarlık arabaya bir o kadar harcıyorsunuz ilgi sıfır

 • Celal Şahin Y.
  24 Haziran
  12:40

  Tüketici mahkemesinede başvurdum fakat hala parçam yok sonuç bekliyorum

 • Celal Şahin Y.
  24 Haziran
  12:37

  İki yaşında bir araca ilişkin 30 yaşında aracada bindim bu kadar sorun yaşamadım