Tc Aclan O. Teşekkür Mesajı

geely firması yaşadığım sorunlarımı giderdi. ilgi için tşk.ederim.
Doğan Aclan Onat

Geely Aracım Garanti Kapsamına Alınmıyor!

Tc Aclan O. |

2012 22.000 km Geely Emrand araca sahibim. Geri vites atıyor, sol tekerde boşluk var, vites geçişleri zor ve sürtünmeli geçiyor, kapı lastiklerinden rüzgar alıyor. Bütün bu arızalar için aracı servise bıraktım bir tek geri vites arızam giderildi. Servis sağ ve sol direksiyon rot kollarını değiştirmiş ama garantiye alınmadığını, çünkü aracım daha önce sağ ön sis farından kaldırıma tıklattığı içinmiş.

Araçta ön takımda hiç bir hasar yokken özellikle sağdan kaldırıma vurduğu ama sol rot kolunun bozulma olasılığı tamamen mantık ve teknik olarak mümkün değildir. Kapı lastikleri ise değişmesi için yırtılması gerekli imiş. Bu sorunlar için Anadolu grubu 02626778900 no'lu telefonu aradım ama 1 kişi dahi yok.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ocak
  16:43

  Merhaba,

  Şikayetiniz doğrultusunda servis ile görüşüldükten sonra konu ile ilgili tarafınıza bilgi verilecektir.
  iyi ve sağlıklı günler dileriz.

  Saygılarımızla,

 • Tc Aclan O.
  24 Ocak
  21:10

  merkezdeki PINAR hanıma ilgisinden dolayı teşekkür ederim ama sorunlarım yine devam ediyor şanzumandaki arızamı servis bir türlü gideremiyor aracım 10 gündür serviste şanzuman 3.kez sökülecek gibi gözüküyor.
  mümkünse yenilenmesini istiyorum veya konusunda uzman bir teknisyen gönderilmesini rica ediyorum

 • Tc Aclan O.
  21 Ocak
  14:33

  geely firması yaşadığım sorunlarımı giderdi. ilgi için tşk.ederim.
  Doğan Aclan Onat

 • 20 Ocak
  13:31

  Sayın Aclan Onat,

  Aracınıza ait şasi numarası, plaka numarası ve model bilgilerinizi 0262 677 89 00 numaralı iletişim numaramızı arayarak iletmeniz durumunda servis girişleriniz incelenecek olup şikayetiniz ile ilgili gerekli konularda yardımcı olunacaktır.

  İyi ve sağlıklı günler dileriz.