31 Ocak 2014 #2268491

Gedizler Motorlu Araçlar'dan Aldığım Sıfır Aracım Sorunlu Çıktı

Sıfır km Opel corsa 1.4 Enjoy Otomatik model aracım aldıktan 2 hafta sonra motor kısmından
aracın içine doğru yayılan bir sesli titreşim sorunu yaptı. Zaman zaman oluşuyordu. Aracın soğutma fanı devreye girdiğinde olduğundan şüphelendiğim bir durumdu.


Gedizler servise götürdüm, ilk teste ve incelemede bulunamadı, 2. servis randevusunda benim ısrarlarım ve ancak 3. yol testinde bulunan D**** Usta sayesinde sorun tespit edildi. Fan devreye girdiğinde oluyordu bu titreşim. Fan değiştirildi, ancak sorun devam ediyor.


Sorun düzelmiş olsaydı dahi Gedizler'in servis yaklaşımını çok başarısız buldum. Eksiklikler var. Opel iyi bir araba, memnunum ancak bu durum nedeniyle çok mutsuzum.

Volkan 1.343 Okunma

Cevaplar

  • Volkan20 Mayıs 2014

    Sorunu olduğu gibi kabul etmem, bunun yapısal bir sorun olduğu, arıza olmadığı yazılı olarak bildirildi. Bu nedenle ne çözümü beğendim, ne de yaklaşımı. Eğer yapısal bir sorunsa bunun düzeltilmesi yönünde bir çalışma var mı bir sonraki modellerde? Opel Türkiye ve Almanya durumun farkında mı? Ben hiç kimseden bir arabanın fanı en yüksek devirdeyken, farklı, ekstra bir titreşiminin araç içinden hissedildiğini duymadım. Böyle bir açıklamayı kabul etmemi beklemeyin. Bu nedenle kimseye Opel Corsa tavsiye etmiyorum.

  • Gedizler Motorlu Araçlar Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın Volkan Eruyandı, Başvurunuz tarafımıza ulaşmış olup, başta üst yönetimimiz olmak üzere ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Uzmanımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Saygılarımızla, Gedizler Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön