12 Mayıs 2016 #5492077

Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş. Boş Olan Evime Elektrik Faturası Kestiler!

İzmir-Seferihisar ilçesinde oturmaktayım. 30 küsur sene aboneniz bulunmaktayım. Abone numaram: 2211***. Ağustos 2015-Aralık 2015 dönemi arası evimde kiracı olmadığı için boş kalmış, herhangi bir elektrik ve su bedeli de sarfiyatı olmadığı elimdeki dökümlerde mevcut olup, Tedaş Seferihisar birimi adıma 149,50 TL bir kullanılmayan bedel adı altında fatura etmiş, itiraz yazılarıma da red yazısı vererek haksız kazanç elde etmiş, beni mağdur durumda bırakmıştır. Enerjimi kesmemeleri için mecburen o faturayı yatırmak zorunda kaldım.


Ben şayet art niyetli bir insan olsam ya da gerçekten bu bedel hakkında bir milim kadar hakkınız olsaydı bu kadar uğraşmazdım. Ama herkesin de bilmesini istedim gerçekten Gediz olarak bu küçük meblağa ihtiyacınız varsa yatırdım merak etmeyin ama çevremdeki insanlara da Gediz ile ilgili olarak bana yaptıklarını anlatmaya devam edeceğim.

İsa 158 Okunma

Cevaplar

  • İsa13 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, talebinize ilişkin, söz konusu fatura ile ilgili sunulan su tüketim ekstresine göre, su kullanımı gerçekleştiği için, faturanın doğru olduğu tespit edilmiştir. İlgili bölgede bulunan farklı ikamet adresine ait su tüketim ekstresi tarafımıza sunulmuştur. siz bize bu şekilde savunma vererek haklılığınızı gösteremezsiniz. çünkü ilgili dönem eylül-ekim-kasım-Aralık 2015 döneminden bahsedilirken ilgili abonenin su tüketimi Ağustos ilk yarısında evi boşaltarak sizinde bileceğiniz üzere fatura ödeme tarihi bir sonra ki ay olmakla beraber, bahse konu olan su bedeli sizin söylediğiniz döneme ait değildir. Ve bizden emsal olması için su faturalarına bakılmamıştır diye bir alt katta bulunan babasının su tüketim ekstresini talep etmişler ve ekstreye göre de her ay düzenli olarak iz su dan sayaç bakımları yapılmış olup, iddia edilen dönemde kullanılmamıştır.

  • Gediz Elektrik Perakende Temsilcisi12 Mayıs 2016

    Sayın Müşterimiz, Gediz elektrik olarak soru ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretmek için çalışıyor ve bu çözümleri sunarken memnuniyetinizi en üst noktada sağlamayı hedefliyoruz. Kuruluşumuzun temel amacı kaliteli enerji hizmeti sunarak, müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş. ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla. Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön