Gediz Edaş İzmir'in Uzun Süren Elektrik Kesintileri!

Erol A. |

Karabağlar Bozyaka 3050 sokak ta oturuyorum. Son 5 ve 6 gündür sürekli her akşam elektrikler kesiliyor bunun bir çaresine bakılmasını ve 10 saate varan gece elektrik kesintileri bizleri bu soğukta zor durumda bırakıyor. Sabah geliyor neyime yarar? Gündüz bakım veya bir düzeltme faaliyeti yapacaksan yap. Gece neymiş çünkü niye milletin akşam kullandığı elektriği kesip ağrısız başım misali sorunsuz bir gece, Oh ne ala. Sabah aç elektriği.

Nasıl olsa millet iş gidiyor ve yatıyor. Kullanım yok. Sizler yatın aşağı. Oh ne güzel. Akşam oldu mu yine kes. Kardeşim bu insan klimasını da açar ufo'sunu da. Seni düşünmek zorunda değil.Sen bir an önce trafonu ve şebekeni güçlendir. Bizi mağdur etmeyin lütfen.

Etiketler :

Elektrik Kesintisi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erol A.
  16 Aralık
  15:08

  teknik alt yapını güçlendir devlete sırtını dayama insana daya o aldığın paraları biz nezlimizde hak et ey gediz elektrik

 • 11 Aralık
  16:23

  Sayın Müşterimiz
  Öncelikle siz değerli müşterimizin fikir görüş ve talepleri hizmet kalitemizi arttırabilmemiz ve devamlılığını sağlayabilmemiz adına şirketimiz açısından çok değerli olduğunu bildirmek ister, başvurunuz için teşekkür ederiz
  Söz konusu 3050 sokak 772 kabinden beslenmekte olup bakım ve iyileştirme çalışmaları için programlı kesintiler kapsamına alınmış en kısa zamanda gerekli bakım ve iyileştirme çalışmaları yapılacaktır.
  Saygılarımızla