11 Kasım 2013

Gediz Edaş İzmir Yüksek Faturalar!

Sayın Yetkili, çağrı merkezinde arama yaptığımda ve uzun süre bekledikten sonra telefonda konuşurken hattınızı kapatılıyor ve bir daha sıramı beklemek mecburiyetinde kalıyorum. Bu işlem çok vaktimi aldığı gibi sinirlerimi de bozuyor. Bu sefer borç sorma servisinize müracaat ettiğimde 172. 60 liralık faturamı 17. 620 TL olarak yansıdı.

Acaba Hilton Oteli her ay ne kadar ödüyor ki ben tek başıma bir konukta bu kadar elektik sarf etmiş olurum? Lütfen müşterilerinize daha saygılı davranın. Tüm hatalarınızı düzeltmeye gayret ederseniz sevinirim.

Esma 209 Okunma

Cevaplar

  • GDZ Elektrik Dağıtım Temsilcisi04 Aralık 2013

    Sayın Müşterimiz Öncelikle siz değerli müşterimizin fikir görüş ve talepleri hizmet kalitemizi arttırabilmemiz ve devamlılığını sağlayabilmemiz adına şirketimiz açısından çok değerli olduğunu bildirmek ister, başvurunuz için teşekkür ederiz. Sistemimiz üzerinden inceleme yapabilmemiz için abone numarası abone adı gibi bilgilerinizi tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Bilgilendirmeyi şirket mail adresimiz olan [email protected] adresine gönderebilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön