12 Ağustos 2014

Gediz Edaş İzmir Yazın En Sıcak Günlerinde 1 Gündür Elektriği Kesti!

Evde 3 aylık küçük bebeğimiz var. Buzdolabımızdaki her şey bozulmuş olabilir. Bu sıcakta ağustos ayının ortasında neredeyse 20 saattir elektriğimiz yok ve daha kaç saat olmayacak bilmiyorum. Evde başta buzdolaplarımız olmak üzere elektrikli aletler zarar gördü. Bizim bu zararımızı kim karşılayacak? Neden başta önlem alınmıyor?

Gediz Edaş İzmir Elektrik uğradığımız bu zarar konusunda bize nasıl yardımcı olacak? Biz hakkımızı nasıl arayacağız? İzmir gibi bir şehirde böyle rezillik olur mu hiç? Böyle bir olay dünyanın gelişmiş ülkelerinde olsa insanlar her türlü zararını fazlasıyla şirketten alırlardı ve şirket onları memnun etmek için birçok şey yapardı ve hatasını telefi etmeye çalışırdı. Yaz gününde bu sıcakta insanlara bu çile yaşatılır mı.

Ahmet 518 Okunma

Cevaplar

  • GDZ Elektrik Dağıtım Temsilcisi19 Ağustos 2014

    Sayın Müşterimiz Gediz olarak soru ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretmek için çalışıyor ve bu çözümleri sunarken memnuniyetinizi en üst noktada sağlamayı hedefliyoruz. Konuyla ilgili olarak elektrik kesintisinin yaşandığı yer ile ilgili bir adres bildiriminde bulunduğunuz takdirde konuyla ilgili inceleme yapılarak tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla; Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş. Tel: 0 232 477 26 00 Üniversite Caddesi No:57 35042 Bornova / İZMİR www.gedizedas.com

  • Ahmet18 Ağustos 2014

    hiçbir şekilde şikayetimle ilgilenmediler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön