17 Eylül 2013

Gediz Edaş İzmir Trafo Yok!

7505 sk no:** Örnekköy İzmir adresinde ikamet etmekteyim. Örnekköy İmara açılan bir yer ve sürekli yeni binalar yapılmaktadır. Bulunduğum bina yeni yapıldı 10 haneden oluşmaktadır. elektrik aboneliği almak için başvuru yapıldı ancak Tedaş'taki yetkililer mevcut olan trafonun abonelik için yeterli olmadığını bu yüzden abonelik veremediklerini söylemektedirler dağıtım şirketi Gediz Edaş'tır, şantiye elektriği kullanılmaktadır.

Binamız için gerekli olan trafonun sağlanmasını istemekteyiz. Yaklaşmakta olan kış ayında elektrikle ısınma olacağından büyük sorunlar çıkacaktır. Bulunduğumuz bölge hızla büyümekte ve hane sayıları gün geçtikçe artmaktadır. Tedaş'tan yardım istemekteyiz.

Cemal 187 Okunma

Cevaplar

  • GDZ Elektrik Dağıtım Temsilcisi21 Ağustos 2014

    Sayın Müşterimiz Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Gediz EDAŞ ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 186 numaralı Çözüm Merkezi’mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla. Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön