31 Ekim 2014

Gediz Edaş İzmir Sokak Aydınlatmaları Sorunu.

1825 sokak imbatlı mahallesi Karşıyaka / İzmir adresindeki apartman önündeki sokak aydınlatmaları yanmamaktadır. Aydınlatmaların yapılması amacıyla Gediz Elektrik firması 186 numarasından 4 ay önce kayıt açılmasına rağmen apartman önündeki sokak aydınlatmaları hala yapılmamıştır.

186 no'lu telefondan en az 10 defa yapılması için tekrar tekrar aranmasına rağmen değişiklik olmamıştır. Aydınlatmaların en fazla 1 hafta içerisinde yapılacağı söylenmiştir. Sonuç olarak 4 ay olmuş ve aydınlatmalar hala yapılmamıştır. Son olarak 0232-47**** numaradan B**** bey tarafıma dönüş yapmış olup yapılacağını söylemiştir. Ancak herhangi bir işlem yapılmamış olup, aydınlatmalar hala yapılmamıştır.

Saadet 751 Okunma

Cevaplar

  • GDZ Elektrik Dağıtım Temsilcisi03 Kasım 2014

    Sayrn Müşterimiz, Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz degerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Gediz EDAŞ ile ilgili her turlil görüş, oneri ve isteklerinizi 7 gun 24 saat kesintisiz hizmet veren 186 numarah Qoztlm Merkezi'mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunanz, Saygılarımızla. Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön