31 Ekim 2014

Gediz Edaş İzmir Sokak Aydınlatmaları!

1825 sokak No: 16 imbatlı mahallesi Karşıyaka / İzmir adresindeki apartman önündeki sokak aydınlatmaları yanmamaktadır. Aydınlatmaların yapılması amacıyla Gediz Edaş İzmir firması 186 numarasından yaklaşık 4 ay önce kayıt açılmasına rağmen apartman önündeki sokak aydınlatmaları hala yapılmamıştır.

186 no'lu telefondan en az 10 defa yapılması için tekrar tekrar aranmasına rağmen değişiklik olmamıştır. Aydınlatmaların en fazla 1 hafta içerisinde yapılacağı söylenmiştir. Sonuç olarak 4 ay olmuş ve aydınlatmalar hala yapılmamıştır. Son olarak 0232-477** numaradan b**bey tarafından dönüş sağlanmış olup, aydınlatmaların yapılacağı hakkında bilgi verilmiş olup aydınlatmalar hala yapılmamıştır.

Saadet 675 Okunma

Cevaplar

  • GDZ Elektrik Dağıtım Temsilcisi03 Kasım 2014

    Sayrn Müşterimiz, Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz degerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Gediz EDAŞ ile ilgili her turlil görüş, oneri ve isteklerinizi 7 gun 24 saat kesintisiz hizmet veren 186 numarah Qoztlm Merkezi'mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunanz, Saygılarımızla. Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön