Gediz Edaş İzmir Saygısız ve İlgisizler.

Vedat U. |

Saatleri okumaya gelen Gediz Edaş elemanı, evimin elektriğini kesti ve tekrar açtı. Neden yaptığını sormak için gittiğimde, bütün saatleri kapatıp açarak okuduğunu söyledi. Başka türlü okunmuyormuş. Böyle bir mazeret olamaz. Cereyanı kestiğinde bilgisayarım anında kapandı. Saatlerdir uğraşıp emek verdiğim iş bir anda uçtu. Üstelik bilgisayar doğru yoldan kapanmadığı için açılışta birçok hata verdi. Neden böyle habersiz kesiyorsun cereyanı diye sorunca; "Hep böyle yapıyoruz. Herkese haber mi vereceğim" diye cevap verdi. Bilgisayarda yaptığım iş silindi, sorumlusu kim dediğimde; "Biz böyle yapıyoruz. Orası bizi ilgilendirmez" dedi. Daha önceleri başka sorunlarda da hiçbir şekilde ilgilenmediler. En kısa zamanda başka firmaya geçerek kurtulacağım bu Gediz Edaş'tan.

Etiketler :

Elektrik Açma - Kapama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Vedat U.
  24 Haziran
  16:27

  Hala cevap verecekler. Az önce 186 numaralı telefonlarını aradım. 14.46 dakika boyunca, vivaldi Mevsimler müziğini dinlettiler ama telefonu açan olmadı. Tekrar sorayım; saatleri okumaya gelen elemanınız, yine cereyanı keserek mi okuyacak. Yazdığı bildirim faturalarını posta kutularına bırakmayıp, ortaya bırakmaya devam mı edecek?

 • Vedat U.
  09 Haziran
  07:51

  Cevap verildiği için teşekkürler ama soruna nasıl çözüm bulunacak merak ediyorum. Ayrıca; kişisel olan Elektrik Faturaları, posta kutularına atılacak mı, yoksa halen yapıldığı gibi toptan orta yere bırakılıp, kaybolmalarına devam edilecek mi merak ediyorum.

 • 08 Haziran
  17:46

  Sayın Müşterimiz,

  Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en
  kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.
  Gediz EDAŞ ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün
  24 saat kesintisiz hizmet veren 186 numaralı Çözüm
  Merkezi'mizi arayarak ya da bilgi@gdzelektrik.com.tr adresine
  e-posta ile bildirebilirsiniz.

  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla.