13 Mayıs 2014

Gediz Edaş İzmir Plansız Elektrik Kesintileri!

Manisa'da son bir haftada plansız olarak yapılan elektrik kesintileri nedeniyle sitemizdeki 10 ailenin elektrik - elektronik tüm cihazları hasar görmüş ve kullanılamaz hale gelmiştir. Elektrik arıza ve Tedaş'a yapılan telefon aramalarında hiçbir yetkiliye ulaşılamamıştır.

Mesai saatleri içinde ilgili yerlere şikayetçi olarak gidildiğinde, yoğunluktan dolayı telefonların meşgul olduğu gerekçesi bildirilmiştir. Fakat yapılan teknik araştırmalar sonucu telefonların açık bırakıldığı tespit edilmiştir. Buna rağmen halen plansız bir şekilde elektrik kesmeye devam etmektedirler. Tüm kamu oyuna duyurulur.

Yunus 810 Okunma

Cevaplar

  • GDZ Elektrik Dağıtım Temsilcisi21 Mayıs 2014

    Sayın Öncelikle siz değerli müşterimizin fikir görüş ve talepleri hizmet kalitemizi arttırabilmemiz ve devamlılığını sağlayabilmemiz adına şirketimiz açısından çok değerli olduğunu bildirmek ister, başvurunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuza kurumsal mail adresimiz olan [email protected] adresimizden yanıt verilmiştir. Saygılarımızla. Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş. Kurumsal İletişim Yönetmenliği www.gedizedas.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön