09 Şubat 2016

Gediz Edaş İzmir Haksız Kesilen Elektrik Cezaları!

17/11/2015 tarihinde elektrik firması tarafından borçtan dolayı elektriklerimiz kesilmiş ve aynı gün borç ödendiği için açma yapılmıştır. Ancak elektriğin kesildiği bildirilmiş ama açıldığı bildirilmediği için 08/02/2016 tarihinde kaçak elektrik kullanıyormuş gibi cezalı işlem yapılıyor ve elektrik kesmeye gelerek karşımıza 1013 TL borç çıkarıyorlar aylık elektrik kullanım bedeli ortalama 80 veya 90 TL iken 3 aylık bin TL para çıkarıyorlar.

Tarafımızdan yapılan bir hata yok açma kapama elemanı bir hata yaptıysa bizim bunun cezasını çekmemiz nasıl bir mantıktır. Buca'da ki memur arkadaşın ifadesi ise size fatura gelmediği için sizin bundan haberiniz olmaz ifadesini kullanıyor. Şu anda borcumuzdan dolayı elektrik kesiliyor ve Gediz elektriğin sisteminde de borç gözükmüyor nereden öğrenip nasıl ödenecek sanki bu bir fırsat gibi insanlara fazla fatura tahakkuk ettirmek bu kadar kolay mı?

Meriç 321 Okunma

Cevaplar

  • GDZ Elektrik Dağıtım Temsilcisi11 Şubat 2016

    Sayın Müşterimiz, Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Gediz EDAŞ ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 186 numaralı Çözüm Merkezi'mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön