Gediz Edaş İzmir Faturalardaki Ek Ücretlendirme!

Ender Ş. |

İzmir Kemalpaşa Gediz Elektrik Dağıtım AŞ'nin faturalara yansıtmış olduğu personel hizmet bedeli, iletişim sis. kul. bedeli, dağ. sis. kul. bedeli, personel sayaç okuma bedeli, kayıp bedeli, TRT payı, sayaç sökme takma, sayaç ayar bakım gibi birçok ek ücret yansıtmakta halbuki elektrik satış birim fiyatında hepsi mevcut olup artı kâr payında içinde bulunmaktadır, bu ücretlendirmelerle haksız kazanç elde edilmekte ve tüketici mağdur durumda bırakılmaktadır. Gereğinin en kısa sürede yapılmasını ve tüketici mağduriyetinin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Fatura ve Ödemeler Fiyat Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mayıs
  13:46

  Sayın Müşterimiz,

  Gediz elektrik olarak soru ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretmek için çalışıyor ve bu çözümleri sunarken memnuniyetinizi en üst noktada sağlamayı hedefliyoruz. Kuruluşumuzun temel amacı kaliteli enerji hizmeti sunarak, müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

  Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş. ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi bilgi@gedizelektrik.com.tr adresine e-posta ile bildirebilirsiniz.

  Bilgilerinize sunarız,
  Saygılarımızla.

  Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş.