31 Ocak 2014

Gediz Edaş İzmir Fatura Bir Ay Geliyor Bir Ay Gelmiyor!

Gediz Edaş İzmir elektrik abonesiyim Buca'da oturuyorum fakat faturalarım bir geliyor bir gelmiyor. Gelen faturalarım da ücretleri çok düşük ya da faturalandırılamadı diyor. İnternetten sorguladığım zaman kontrol edildiği yazıyor fakat bize gelen fatura yok.

Telefon açıyorum başka yere döndürüyorlar Buca müdürlüğünü arıyorum cevap yok öğrenciyim ve yarı yıl tatilim başladı bu yüzden memleketime döneceğim ve ilgilenecek kişi yok mağdur durumdayım.

Bir iletişim telefon numarası istiyorum en azından. Bizden sayaç bakım ücreti alıyorlar, sayacım bozulduysa bunu nasıl bilecekler?

Burak 232 Okunma

Cevaplar

 • GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş. Temsilcisi21 Ağustos 2014

  Sayın Müşterimiz Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Gediz EDAŞ ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 186 numaralı Çözüm Merkezi’mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla. Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş.

 • Burak 16 Şubat 2014

  Nerden bilgi alabilirim bir numara var mı?

 • GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş. Temsilcisi12 Şubat 2014

  Sayın Müşterimiz, Sayacınız arıza nedeni ile ekiplerimiz tarafından sökülmüştür. Sonuçla ilgili olarak Bağlı bulunduğunuz İşletmeden bilgi alabilirsiniz

 • GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş. Temsilcisi06 Şubat 2014

  Sayın Müşterimiz Başvurunuzla ilgili olarak; sayaç arızaları işlemlerinde abonelerimizin ıslak imza ile başvuruları gerektiğinden bağlı bulunulan Buca Metropol İşletme Yöneticiliğimize şahsen müracaat etmniz gerekmektedir.

 • GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş. Temsilcisi03 Şubat 2014

  Sayın Müşterimiz Öncelikle siz değerli müşterimizin fikir görüş ve talepleri hizmet kalitemizi arttırabilmemiz ve devamlılığını sağlayabilmemiz adına şirketimiz açısından çok değerli olduğunu bildirmek ister, başvurunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak sistemimiz üzerinden inceleme yapabilmemiz için abone numarası ve abone adınızı tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Saygılarımızla. Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş. Kurumsal İletişim Yönetmenliği

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön