18 Aralık 2015

Gediz Edaş İzmir Enerji Açıp Kapama Bedeli!

14524***tesisat no.lu enerjimi 16.12.2015 tarihinde saat 10.00 da gelip evimin enerjisini kestiler.
Borcumun olmadığını söyledim dinlemediler. Otomatik fatura talimatıyla ödendiği için bankadan dekontlarımı aldım ve Gediz Edaş Onur İş Hanı'ndaki iş yerine gittim. A. bey görüştüm. Dekontlarımı göstererek borcumun olmadığını söyledim. Kendisinin vermiş olduğu cevap; Sistemden kaynaklanan bir sıkıntı olduğunu söyledi ve ertesi gün telefonuma mesaj geldi; borcunuz olmadığı için enerjiniz açılacaktır. Enerjim açıldı, fakat gelen yetkiliye sorduğumda bana açma kapama parası 20 TL alınacağını söyledi. Gediz Edaş'ın yapmış olduğu hatanın bedelini bana niye ödetiyorsunuz?

Hikmet 1.112 Okunma

Cevaplar

  • GDZ Elektrik Dağıtım Temsilcisi21 Aralık 2015

    Sayın Müşterimiz, Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Gediz EDAŞ ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 186 numaralı Çözüm Merkezi'mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

  • Hikmet21 Aralık 2015

    14524170 tesisat No.lu enerjimi 16.12.2015 tarihinde saat 10.00 da gelip evimin enerjisini kestiler. Borcumun olmadığını söyledim dinlemediler. Otomatik fatura talimatıyla ödendiği için bankadan dekontlarımı aldım. Ve Gediz elektriğin Onur iş hanındaki iş yerine gittim. Ayhan bey görüştüm. Dekontlarımı göstererek borcumun olmadığını söyledim. Kendisinin vermiş olduğu cevap; Sistemden kaynaklanan bir sıkıntı olduğunu söyledi. Ve ertesi gün telefonuma mesaj geldi; borcunuz olmadığı için enerjiniz açılacaktır. Enerjim açıldı, fakat gelen yetkiliye sorduğumda bana açma kapama parası 20 TL alınacağını söyledi. Gediz elektriğin yapmış olduğu hatanın bedelini bana niye ödetiyorsunuz. Arz ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön