Gediz Edaş İzmir Abone Yapılmak İstenmiyorum!

Murat K. |

Yeni iş yeri açacağım için elektrik abonesi olmak için Gediz Edaş İzmir Konak işletmesine başvurdum vergi kimlik numaram olmasına rağmen vergi levham olmadığı için beni abone yapmaktan imtina ettiler. Kendilerine defaatle (iki gün sürdü) yeni açılan iş yerinin vergi levhasının birkaç hafta içinde çıkabileceğini kaldı ki iş yerinde şu anda tadilat olduğunu açılışın bir ay sonra olacağını anlatmama rağmen bir türlü ikna edemedim.

Maalesef şirketin genel müdürlüğüne ulaşamadığın için buraya yazmak zorunda kaldım. Umarım en kısa zamanda benim gibi mağdur olan insanlara bir çözüm bulunur.

Etiketler :

Abonelik İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Mayıs
  16:38

  Sayın Müşterimiz
  Öncelikle siz değerli müşterimizin fikir görüş ve talepleri hizmet kalitemizi arttırabilmemiz ve devamlılığını sağlayabilmemiz adına şirketimiz açısından çok değerli olduğunu bildirmek ister, başvurunuz için teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak irtibat numaranızdan yaptığımız görüşme sonrasında tüm işletmelerimiz evraklar ile ilgili olarak (istenilecek ve beyana dayalı alınacak evraklar ile ilgili ) yeniden bilgilendirilmiştir.
  Saygılarımızla.
  Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş.
  Kurumsal İletişim Yönetmenliği
  www.gedizedas.com