Gediz Edaş İzmir % 13'lük Birim Fiyat Artışı!

Fevzi S. |

23785895 tesisat numaralı özel trafomuz olan kurumsal müşteriniz. Ocak 2014 itibari ile indirimli tarife geçmiş bulunmaktayız fakat Ocak 2014 dönemine ait faturamızdaki birim fiyatlar ile şubat 2014 dönemine ait faturamızdaki birim fiyatlar arasında %13 oranında bir artış olduğunu tespit ettik (ocak - 0,169481 / şubat - 0,191858).

Bornova merkez B**** bey den aldığımız bilgiye göre aradaki fiyat farkının kaçak kullanım bedeli olduğu tarafımıza söylenmiştir. Faturalarımızda kayıp kaçak bedeli alındığına dair bir ibare olmadığı için bu fiyat değişikliği keyfi bir zam olarak görünmektedir.

Bu hatanın düzeltilmesini ve tarafımıza bilgi verilmesini rica ederiz.

Etiketler :

Fatura ve Ödemeler Fiyat Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Şubat
  15:01

  Sayın Müşterimiz
  Öncelikle siz değerli müşterimizin fikir görüş ve talepleri hizmet kalitemizi arttırabilmemiz ve devamlılığını sağlayabilmemiz adına şirketimiz açısından çok değerli olduğunu bildirmek ister, başvurunuz için teşekkür ederiz.
  Şirket Müdürlüğümüz Satış Yönetmeni B.... Bey ile yaptığımız görüşme sonucunda konu ile ile ilgili 28.02.2014 tarihinde firmanız yetkilisi ile görüşülerek konu hakkında mutabakata varıldığı bilgisi alınmıştır.
  Saygılarımızla.
  Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş.
  Kurumsal İletişim Yönetmenliği
  www.gedizedas.com