Toplam çözüm sayısı
..
Gedik Yatırım ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

Gedik Yatırım Tam Lazımken Derinlik Çöker, Özellikle Mi Yapıyorsun?

253görüntüleme
Turan
Turan 06 Ekim 11:41

Uzun zamandır endekste alım için bekliyorum. Aylardır fazla işlem yapmadan derinlik ücreti ödedim tam bugün derinlik lazım oldu alıma geçeceğim bir baktım parasını ödediğim derinlik halen yok. Televizyonlara dünya kadar reklam verene kadar o bilgisayarların başına iki tane insan koyun. 40 gün kar yağar bir gün av olur derler o bir günde de derinlik yok. Kurumsallıktan bu kadar uzak olup kurumsal gibi görünen bir firma.

Gedik Yatırım Logo
Gedik Yatırım06 Ekim 11:45

Değerli Yatırımcımız, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmıştır. Sonucu hakkında kurumumuzda kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve taleplerinizi www.gedik.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile ya da 02164530053 numaralı Yatırım İletişim Merkezi hattından doğrudan bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla Gedik Yatırım

Turan
Turan06 Ekim 12:28

Derinliği çözdünüz şimdi de işlemler görünmüyor bir işi de tam yapsanız keşke.

Turan
Turan09 Ekim 12:18

Sorun çözüldü ama o an için çok büyük mağduriyet yaşandı. Normalde çekilecek çile değilsiniz ama yatırım danışmanım Özer beyin hatırına çiğ tavuk bile yerim.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile