Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Gedik Piliç Ambalajda Şişme Ve Gaz Birikmesi

profile
02 Haziran
712
Eymen'in Teşekkür Mesajı
“İlginiz için teşekkür ediyorum...”

Yalova file marketlerden aldığım 500gr Gedik Piliç döner son kullanma tarihi 10 Haziran olmasına rağmen tüketime 10 gün kala buzdolabında 4 derecede beklerken bombe ve şişme yaptı. İçerisinde yoğun miktarda gaz birikmesi var. Bakteri oluşumu belirtisi olan bu durumun telafi edilmesini talep ediyorum

Gedik Piliç Ambalajda Şişme Ve Gaz Birikmesi
Gedik Piliç Ambalajda Şişme Ve Gaz Birikmesi
Gedik Piliç Logo
02 Haziran 17:42

Tüketicimiz ile iletişim kurulmuş ve süreç hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Tüketicimize duyarlı bildiriminden dolayı teşekkür ederiz.

Eymen
05 Haziran 20:11

İlginiz için teşekkür ediyorum...

Benzer Şikayetler

Gedik Piliç Soslu Döner 500gr

profile
03 Mayıs
501

Gedik Piliç soslu döner 500gr hakkında. 02.05.2023 tarihinde getir marketten aldığım Gedik Piliç soslu döner. Dönerden başka her şeye benziyor ve tadı bozuk, lastik gibi. Fiyatı da 65 TL. Mideme dokundu çöpe attım. Ürünü bu akşam denedim. Gedik marka hiçbir şey yemem artık.

1 Destek
5
Çözüldü

Gedik Piliç Soslu Döner Faciası

profile
05 Nisan
197
"Firma geri dönüş yaptı ve sorunlu ürünü değiştirdiler. Daha dikkatli olacaklarını söylediler. Nazik ve ilgiliydiler. Sorunu çözdükleri için teşekkür ederim."

Gedik Piliç Yanmış Gedik Tavuk Döner

profile
14 Haziran
63

Bugün Şok marketten aldığımız Gedik Pişmiş Tavuk Döner çok fazla yanmış ve yanık parçalar tüm tabağa yayılmıştı. Sürekli aldığımız ve sevdiğimiz bir ürün olmasına rağmen son zamanlarda içinden sürekli yanmış döner çıkıyor. Ne kadar ayıklasam da parçacıkları her yerine bulaşmış oluyor maalesef. Kanse...

Gedik Piliç Yanmış Gedik Tavuk Döner
Gedik Piliç Yanmış Gedik Tavuk Döner
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Ersan

Aynı durumla bende karşı karşıya kaldım güvenerek aldığımız bir markaydı

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Gedik Piliç Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 19 sa 21 dk
Benzer Şikayet Yaz