05 Eylül 2013

Gebze Tasarım Para İadesi Yapmadı!

İlgili firmayı internetten bulup görüşüp mevcut hazır paketi alma kararını verdik. Pazarlığı yaptıktan sonra 1000 TL'de anlaştık. yarısı peşin yarısı iş bitiminde 23. 08 tarihinde eft yaptım. Ancak hazır paket olduğu halde 28. 08 tarihine kadar bir eylem görmedim. Yolladığım bilgiler spamde kalmış!Çalışmanızı farklı bir firma ya da kişiyle sürdürmek isteyebilirsiniz, bu durumda yatırdığınız 500 TL’nin 300 TL’sini iade edebilirim, 200 TL ile hosting alımı gerçekleşti diye e- mail gönderdiler. Sadece “dogarecel. com” alan adına kullanılabilecek şekilde olduğundan farklı bir şekilde kullanmam da mümkün değil. Bugün arıyorlar yazı hazır diye, zararım büyük ve beni suçluyorlar.

Ela 169 Okunma

Cevaplar

  • Ela22 Haziran 2014

    23 Ağustos 2013 Cuma tarihinde Ersin KÖSEOĞLU adlı kullanıcı şöyle yazdı: Tamam Ela Hanım bilgi maili geldi bana bankadanda. Resimleri bekliyorum arka plan ve logo için. 24 08 2013 Kime: Ersin Selamlar, Girişim dosyası notebook ta olunca arayıp bulmak kolay olmuyor...Aslında çocuklar ve reçel ile bağlantılı fotoğraflarımız vardı.Hedef kitlemiz çocuklar. 28 08 2013 [email protected] Çalışmanızı farklı bir firma ya da kişiyle sürdürmek isteyebilirsiniz, bu durumda yatırdığınız 500 TL’nin 300 TL’sini iade edebilirim. 200 TL hosting alımı gerçekleşti ve bu tutar bizden çıktı, sadece “dogarecel.com” alan adına kullanılabilecek şekilde olduğundan farklı bir şekilde kullanmam da mümkün değil. Bu hosting 1 yıl süreyle sizin, “dogarecel.com” alan adıyla kullanabilirsiniz. Size anında paranızı yolladım siz spam de olan emaiillere bakmamışsınız.... Yolladığınız ücret sizin siteniz için kullanılıyor. Burası 5 yıldır faaliyet gösteren bir şirket, normal mailleşmelerin dışında her gün yüzlerce spam mail geliyor, maalesef bunları sürekli kontrol etmeye kalkarsak işimizi yapamayız.

  • Ela08 Eylül 2013

    Olayın başında da gereksiz cümleler eden GEBZE TASARIM halen bir iletişim ve çözüm girişiminde bulunmamıştır.Hatta transfer ettiğim DOMAIN'i bana yönlendirmedikleri için sitem aktif edilemiyor.30 Ağustos'ta açılması gereken sitemiz halen açılmadı.İşimizde ciddi bir zarara uğradık.Cumartesi ve Pazar günü teknik destek vermeyen ; "E-TİCARET satış,web tasarım ,domain ,hosting hizmeti yapan bir bilişim firması başkalarını zarara uğratmasın...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön