Gebze Gold Teknoloji'nin Saygıdan Yoksun Çalışanları!

Bünyamin C. |

Acer v17 3201 TL bilgisayar 4gb ekran kartı var diye teşhir satıldı ve 2gb çıktı. Buna istinaden iade ettiğim bilgisayarı 1 haftadır teslim etmediler ve iadeyi geçiştire geçiştire aldılar. 2. mağduriyetim ise sattıkları kulaklıkta mik girişi var ama PC'de yok ve iade almıyorlar saçma sapan bahaneler uydurup bu nasıl bir hizmettir?

Ödemesini yaptım her şeyin hala 1 haftayı aşkındır bilgisayarım teslim edilmedi. Ve ürünün fiyatını mağaza müdür yardımcısı Y**** ve yanındaki elemanları 3700 TL olarak dedi ama fiyatı 3200 TL adam bana şekil mekil yapıyorsun mağazaya gelip cümlesinde kaba kelimeler kullandı. Böyle bir hizmet ne gördüm ne duydum yazıklar olsun! Sıfır ilgi %100 mağduriyet ve saygısızlık!

Etiketler :

Yanlış Ürün Teslimi Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bünyamin C.
  20 Ağustos
  13:51

  Kapalı kutu aldım eyvallahta ben ne bileyim çizik olduğunu bi baktım çizik deformeler var cihazda kargoda olmuş olabilir veya başka bir şey ama bu benim sorunum değil sizin sorununuz. Bu cihazı değiştirmelisiniz bu benim en doğal hakkım yoksa hakem heyetinden para iade talebinde bulunacağım.

 • 18 Ağustos
  17:15

  Değerli Müşterimiz,

  Konu ile ilgili sizi tekrar aradığımızda ulaşamıyoruz. Tarafınıza ulaşabileceğimiz telefon numaranızı bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz. Ayrıca mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Ürün kapalı kutu olarak satışı yapılmıştır.


  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Bünyamin C.
  17 Ağustos
  23:29

  şimdi de üründe defo çıktı hey allahım yarabbim nasıl ürün satıyorsunuz 1 yerinde defo vardı neyse dedim ama başka yerlerindede aynı şekilde defo çıktı lanet olsun!

 • Bünyamin C.
  13 Ağustos
  10:37

  Ürünüm temin edildi gereken sorunlar çözüme kavuştu. Öncelikle şikayet var ekibine sonra da Gold genel müdürlüğüne teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

 • Bünyamin C.
  13 Ağustos
  09:36

  Bu süreç ne kadar sürecek peki benim dersim var çizim yapmam lazım laptop yok elimde biran önce bugün teslim edilmesini istiyorum ücretini ödedim!

 • 13 Ağustos
  09:31

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.