15 Kasım 2018
#11155503

GearBest  Kampanya Şartlarına Uymuyor!

11.11 kapsamında dağıtılan 111.11 dolar alışverişe 111 dolar indirim veren kampanyanın başladığı ilk günden beri 11:00 15:00 19:00 ve 23:00'da verilen tüm kuponlara ilk saniyesinde tıkladım.


Bunlardan birinde kupon aktive oldu ve kuponlarım sayfasında yerini aldı. Kazandığım kupon ile 13.11.2018 tarihinde yaptığım alışveriş sorunsuz bir şekilde onaylanmış olarak görünürken. 14.11.2018 tarihinde siparişim iptal edilmiş, sistemsel bir hata olduğu ve kupon kazanmadığım söylenmiştir.


Önce kupon verip bununla alışveriş yapmaya izin verip sigorta vs... İçin ödeme alıp daha sonra pardon yanlış vermişiz diye siparişi iptal etmek nasıl bir ciddiyet ürünüdür anlayamadım gerçekten.


Daha önce GearBest'in müşteri haklarına karşı kayıtsız kaldığı hakkında birçok yorum duymuştum ancak bu kadar lakayıt olabileceklerini düşünmüyordum.


Varsayalım ki bu olay sistemsel bir hata bile olsa bu hatanın benden kaynaklanmadığı ve kuponun bana tanımlandığı aşikardır. Müşteri haklarını koruma çerçevesinde GearBest gibi bir alışveriş sitesinin kazanılmış olan müşteri haklarına saygı göstermesi ve siparişimi bir an önce tekrar işleme almasını bekliyorum.

Mehmet Mehmet 1.353 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mehmet25 Haziran

    Ürünler yaklaşık olarak 2ay sonra elime geçti. Kdv parasını ben karşıladım ama olsun.

  • Mehmet26 Kasım 2018

    Ürünleri göndereceklerini söylediler bende kabul ettim eğer gelirse teşekkür edeceğim.

  • GearBest Temsilcisi19 Kasım 2018

    Merhaba Mehmet Bey, Bu sorunu yaşadığınız için üzgünüz. İncelemelerimizin ardından size tekrar destek merkezimiz üzerinden dönüş yapacağımızı belirtmiştik. Lütfen sorunu memnuniyetinize göre çözene kadar öncelikle bizimle iletişim halinde kalın. Siz değerli müşterilerimize her zaman destek sağlayacağımızdan ve en iyi çözümleri sunacağımızdan lütfen emin olun. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, GearBest

Ziyaretçi Yorumları