21 Aralık 2018
#11333381

GearBest Gümrük Bedeli İstiyor!

Bir süpürge 5 parça oyuncak aldım. 2 hafta sonra arandım 22 Euro gümrük vermeniz lazım diye. Zaten aldığım oyuncakların benzeri burada daha uygundu ama süpürge için zaten kargo vereceğim diye ekledim işte onları da sonra bu gümrük bedeline itiraz ettim iade istedim cevap tamam gümrüğü verin iadeniz başlasın dendi sonra kargosu gümrüğü bana ödetip sadece ürün bedelini verecekler o da taksit taksit tabi. Almıyorum o zaman dedim iadesi de kalsın parası da deyince de o zaman bir de depo ücreti işliyor günlük demez mi. Aldın elinde kalıyor yani. Ne sürseler önüne yiyeceksin çünkü bulaşmışsın bir kere.


o kadar kötü yoruma rağmen alışveriş yaptım. Şikayet için nereye yazacağım belli değil. Şikayet başlıkları bile dili Türkçe seçsen de başka dilde çıkıyor yurt dışına İngilizce yazıyorum Türkiye'ye yönlendiriyor. Türkiye sayfasına Türkiye'de satış yapacaksın Türkçe karakter desteği olmayan sayfa ile altyapısı yok ne müşteri hizmeti ne şikayet merci. Boş alanda at koşturuyorlar bana verilen cevap ürünleri tek tek alsaymışım gümrük bedeli yokmuş ben farklı mağazalardan aldım tek mağazadan değil diyorum ama aynı koliye konmuş diyor. O sizin probleminiz deyince bir de aynı gün almışsınız diyor vs. Sinirlerim tavan yaptı anlayacağınız. Madem öyle ödeme sırasında seçenek sunun aynı gün aynı koli birkaç parça durumlarında.

Nur Nur 5.698 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • GearBest Temsilcisi24 Aralık 2018

    Merhaba Nur Hanım, Bu sorunu yaşadığınız için üzgünüz. Herhangi bir yanlış anlaşılma için özür dileriz. Türkiye'de bulunan müşteri hizmetleri ekibimiz iş günlerinde destek mesajlarınızı Türkçe cevaplamaktalar. Ancak iş günleri dışında gönderdiğiniz mesajlar İngilizce cevaplanır. Siparişinizle ilgili tüm detayları size bir mesaj ile gönderdik. Bu mesajı e-posta hesabınızdan veya destek merkezimizden inceleyebilirsiniz. Lütfen sorununuz çözülene kadar öncelikle bizimle iletişim halinde kalın. Siz değerli müşterilerimize her zaman destek sağlamaya ve her sorununuzda memnuniyetinize göre en iyi çözümleri sunmaya devam edeceğiz. Destek merkezimize bu link ile ulaşabilirsiniz: http://support.gearbest.com/ Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, GearBest

Ziyaretçi Yorumları