14 Ocak
Yorum Yap
#11435023

Gediz Elektrik Perakende 2019' Da 80' Leri Yaşıyoruz!

Kış günü 2 gündür elektrik kesiliyor akşam sabah demeden uzun süre gelmiyor, saat verilmiyor bilgi verilmiyor. Soğukta ısınalım diye evin içinde yorganla gezer olduk. Bitsin artık şu kesinti. Dönüyoruz evde. Şikayetlerimizi kulak arkası yapmaya son verilsin. Mahalle olarak rezil olduk.

Ufuk Ufuk 537 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • GDZ Elektrik Dağıtım Temsilcisi16 Ocak

    Sayın Ufuk G., Elektronik iletiniz incelenmiştir. Talebiniz ile ilgili inceleme yapılmış ve bölgede şebekede yaşanan arıza kaynaklı kesinti olduğu tespit edilmiştir. Arızanın oluştuğu zaman içerisinde ekipler tarafından müdahalesi yapılmış olup, sorun giderilmiştir. Sorunun devam etmesi halinde tarafımıza ulaşım sağlayabilirsiniz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

  • GDZ Elektrik Dağıtım Temsilcisi14 Ocak

    Sayın Ufuk G., Şikâyetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 800 0 186 numaralı Çözüm Merkezi’mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler