04 Haziran 2016

Gediz Edaş İzmir Saygısız ve İlgisizler

Saatleri okumaya gelen Gediz Edaş elemanı, evimin elektriğini kesti ve tekrar açtı. Neden yaptığını sormak için gittiğimde, bütün saatleri kapatıp açarak okuduğunu söyledi. Başka türlü okunmuyormuş. Böyle bir mazeret olamaz. Cereyanı kestiğinde bilgisayarım anında kapandı. Saatlerdir uğraşıp emek verdiğim iş bir anda uçtu. Üstelik bilgisayar doğru yoldan kapanmadığı için açılışta birçok hata verdi. Neden böyle habersiz kesiyorsun cereyanı diye sorunca; "Hep böyle yapıyoruz. Herkese haber mi vereceğim" diye cevap verdi. Bilgisayarda yaptığım iş silindi, sorumlusu kim dediğimde; "Biz böyle yapıyoruz. Orası bizi ilgilendirmez" dedi. Daha önceleri başka sorunlarda da hiçbir şekilde ilgilenmediler. En kısa zamanda başka firmaya geçerek kurtulacağım bu Gediz Edaş'tan.

Vedat 1.607 Okunma

Cevaplar

  • Vedat24 Haziran 2016

    Hala cevap verecekler. Az önce 186 numaralı telefonlarını aradım. 14.46 dakika boyunca, vivaldi Mevsimler müziğini dinlettiler ama telefonu açan olmadı. Tekrar sorayım; saatleri okumaya gelen elemanınız, yine cereyanı keserek mi okuyacak. Yazdığı bildirim faturalarını posta kutularına bırakmayıp, ortaya bırakmaya devam mı edecek?

  • Vedat09 Haziran 2016

    Cevap verildiği için teşekkürler ama soruna nasıl çözüm bulunacak merak ediyorum. Ayrıca; kişisel olan Elektrik Faturaları, posta kutularına atılacak mı, yoksa halen yapıldığı gibi toptan orta yere bırakılıp, kaybolmalarına devam edilecek mi merak ediyorum.

  • GDZ Elektrik Dağıtım Temsilcisi08 Haziran 2016

    Sayın Müşterimiz, Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Gediz EDAŞ ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 186 numaralı Çözüm Merkezi'mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön