08 Temmuz 2016

Gediz Edaş İzmir Elektrik Kesintileri!

İzmir ili Konak ilçesi saygı mahallesinde sürekli olarak elektrik kesintisi yaşanıyor, 186 çağrı merkezi arandığında arızadan kaynaklı olduğu İzmir'in büyük şehir olduğu bildiriliyor. Benim ailem İzmir'de yaşıyor bu konudan mağdur olan ailem...

Sürekli makinaya bağlı yaşayan babam var ve biz her defasında acaba elektrik tekrar kesilir mi korkusu yaşıyoruz. Bursa da yaşıyorum yaklaşık 1 senedir 1 kere bile elektrik kesilmediğini bildirdiğim zaman 186 operatörü İzmir'in büyük şehir olduğu bildirir.

Peki Bursa küçük şehir mi acaba? Bu kadar sık aralıklarla elektik kesintisi yapılmasından şikayetçiyim. İlgili kurumlarla konu ile ilgili gerekli başvurularımı yapacağım gerekirse adli mercilere başvurmayı düşünüyorum. Gediz elektrik hizmet kalitesinden memnun değiliz.

Duygu 418 Okunma

Cevaplar

  • GDZ Elektrik Dağıtım Temsilcisi14 Temmuz 2016

    Sayın Müşterimiz, Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Gediz EDAŞ ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 186 numaralı Çözüm Merkezi'mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön