16 Mayıs 2014

Gediz Edaş İzmir Elektrik Kesintileri!

Menemen Ulukent Yeşil Gedi sitesinde ikamet etmekteyim. Her gün sabah saatlerinde akşamüstüne kadar elektrik kesintisi yaşamaktayız. Her gün kesinti ile ilgili arıyorum ve bakım olduğu bilgisini alıyorum. Yaklaşık bir aydır hemen her gün süren bitmek bilmeyen bu bakımın ne olduğu merakındayım. Zira kesintiler sebebiyle elektronik aletlerde de problem yaşamaktayım.

Hergün elektriği saatlerce kesecek kadar ne bakımı yapılıyor bu ne zaman bitecek 2014 yılında İzmir'de böyle bir durumla karşı karşıya kalmaktan çok sıkıntılıyım.

Emre 524 Okunma

Cevaplar

  • GDZ Elektrik Dağıtım Temsilcisi27 Haziran 2014

    Sayın Müşterimiz Öncelikle siz değerli müşterimizin fikir görüş ve talepleri hizmet kalitemizi arttırabilmemiz ve devamlılığını sağlayabilmemiz adına şirketimiz açısından çok değerli olduğunu bildirmek ister, başvurunuz için teşekkür ederiz. Manisa İşletme Yöneticiliğimiz enerji kesintileri azaltmak yönünde bakım çalışmalarını yapmakta. Kaliteli kesintisiz enerji için şirketimiz bakım, yatırım ve iyileştirmelerini yapmaya devam edecek. Saygılarımızla; Kurumsal İletişim Yönetmenliği Üniversite Caddesi No:57 35042 Bornova / İZMİR www.gedizedas.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön