08 Ocak 2014
Yorum Yap
#2219352

Gediz Edaş İzmir Elektrik Faturalarım Uzun Zamandır Çok Yüksek Geliyor!

15074324 numaralı Gediz Edaş İzmir abonenizim. Akşamdan akşama evde bulunmama, tek başıma yaşamama rağmen çok yüksek fatura ödemekteyim. İki sene önce sayaç yanmıştı ve yeni elektronik sayaç takıldı. O dönemden beri faturalar 150 TL'nin altına düşmüyor. Yaklaşık 1 yıldır evde klima, elektrikli şofben, ısıtıcı ve benzeri tüm eşyaları neredeyse hiç kullanmayıp kazak battaniye oturmama rağmen Kasım ayı 270 ve Aralık ayı faturası 420 TL gelince gerçekten şoke oldum.


Elektrikçilere incelettim kaçak bulunamadı. Sayaçtan şüpheleniyorum. Konu ile kime nasıl bir başvuru yapabilirim? Mağdurum!

İnan 196 Okunma

Cevaplar

  • İnan05 Şubat 2014

    Sayın Gediz Edaş yetkilisi, Geçen ay son iki faturama yönelik şikayetime yönelik yanıtınız üzerine faturaları ödedim. Ancak ne gelen oldu ne inceleme yapan oldu ne de bir bilgi veren. Biraz önce geçtiğimiz aya ait elektrik faturası elime geçti. 439 lira elektrik faturası geldi. İnanın evde şalterler kapalı yaşıyorum. Bu ayki fatura ile beraber son 3 faturama itiraz edeceğim. Lütfen burdan verdiğiniz sözün üzerinde durun yada bana ne yapmam gerektiğini bildirin. Aksi takdirde halkla ilişkiler departmanınızdan başlamak üzere tüm birimleriniz ile ilgili şikayet, dava ve hukuki mercilerde haklarımı kullanacağım. Bu ne aymazlıktır yahu. Çalışan insanız bu faturayı gelin siz ödeyin. 50 m2lik ev için 3 ayda ödediğim elektrik faturaları 1100 lirayı aştı. Ayıp ya.

  • GDZ Elektrik Dağıtım Temsilcisi08 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz Öncelikle siz değerli müşterimizin fikir görüş ve talepleri hizmet kalitemizi arttırabilmemiz ve devamlılığını sağlayabilmemiz adına şirketimiz açısından çok değerli olduğunu bildirmek ister, başvurunuz için teşekkür ederiz. Sayacınız ekiplerimizce kontrol ettirilecek irtibat numarasından konuyla ilgili tarafınıza bilgi verilecektir.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler