08 Mayıs 2014

Gediz Edaş İzmir Abone Yapılmak İstenmiyorum!

Yeni iş yeri açacağım için elektrik abonesi olmak için Gediz Edaş İzmir Konak işletmesine başvurdum vergi kimlik numaram olmasına rağmen vergi levham olmadığı için beni abone yapmaktan imtina ettiler. Kendilerine defaatle (iki gün sürdü) yeni açılan iş yerinin vergi levhasının birkaç hafta içinde çıkabileceğini kaldı ki iş yerinde şu anda tadilat olduğunu açılışın bir ay sonra olacağını anlatmama rağmen bir türlü ikna edemedim.


Maalesef şirketin genel müdürlüğüne ulaşamadığın için buraya yazmak zorunda kaldım. Umarım en kısa zamanda benim gibi mağdur olan insanlara bir çözüm bulunur.

Murat 604 Okunma

Cevaplar

  • GDZ Elektrik Dağıtım Temsilcisi21 Mayıs 2014

    Sayın Müşterimiz Öncelikle siz değerli müşterimizin fikir görüş ve talepleri hizmet kalitemizi arttırabilmemiz ve devamlılığını sağlayabilmemiz adına şirketimiz açısından çok değerli olduğunu bildirmek ister, başvurunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak irtibat numaranızdan yaptığımız görüşme sonrasında tüm işletmelerimiz evraklar ile ilgili olarak (istenilecek ve beyana dayalı alınacak evraklar ile ilgili ) yeniden bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla. Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş. Kurumsal İletişim Yönetmenliği www.gedizedas.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön