09 Kasım
#12935582

GDZ Elektrik Dağıtım Mağduru

Normalde her zaman elektrik ve dış merdiven otomat faturası geliyordu. Ama son 3 4 aydır dış otomat gelmedi ve sonra dış merdiven otomatın elektriğini kesip mühür vurmuşlar bu nasıl bir iş nasıl firma bana fatura kesmiyorsun ki üstelik bir de mühür vuruyorsun. Lütfen bu konu düzeltilsin. İrtibat kurulsun şikayetçiyim.

Murat Murat 6.819 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • GDZ Elektrik Dağıtım Temsilcisi12 Kasım

  Sayın Murat K., Elektronik iletiniz incelenmiştir. Söz konusu tesisatınızda yapılan inceleme neticesinde düzenli olarak okuma işleminin gerçekleştiği tespit edilmiştir. Fatura detaylarınız için ilgili tedarik şirketiniz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. ​Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

 • GDZ Elektrik Dağıtım Temsilcisi11 Kasım

  Sayın Murat K., Şikâyetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 800 0 186 numaralı Çağrı Merkezi'mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

 • Murat11 Kasım

  Ad : Hatice erdem no... : 238 33 439 Hürriyet Mahallesi Veli Üzümcü Caddesi no... 35 Daire 1 kemalpasa Armutlu İzmir

 • GDZ Elektrik Dağıtım Temsilcisi11 Kasım

  Sayın Murat K., Elektronik iletiniz incelenmiştir. Konu ile ilgili yardımcı olabilmemiz için tesisat numarası, tesisatın kayıtlı olduğu isim-soy isim ve il/ilçe bilgilerinizi paylaşmanızı rica ederiz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları