16 Mart
#11724677

GDZ Elektrik Dağıtım Hafta Sonu Kesinti Yapıp Mağdur Etti!

20 yıldır aynı evde kiracı olarak oturduğum halde başıma hiç böyle bir şey gelmedi. Tam bu sene kendi evime çıkmama ramak kalmışken ev sahibinin üstündeki elektrik sayacını üstüme almam gerektiğini ve almazsam kesinti olduğunda açma ücretinin 5 katına kadar isteyeceklerini ifade eden tehditvari bir mektup aldıktan sonra faturalarımı düzenli ödememe rağmen cuma akşamı elektriğimi kesmişler ve ev sahibinin getirdiği evraklarla sayacı üzerime almaya gittiğim halde cumartesi saat 15:00'ten 21:30'a kadar her ne hikmetse çalışan ekip açmaya gelmedi. Üstelik 186'yı defalarca arayıp evde hasta ve yaşlı annem olduğunu, doğalgaz olmadığını ve sadece elektrikle ısındığımızı, açılmazsa hasta olacağımızı belirttiğim halde kimse ilgilenmedi. Keseceksen bari hafta sonuna getirip insanları neden mağdur ediyorsun? Bu olay yurt dışında olsa tazminat davası bile açılır. Buz
devirde böyle mağduriyet yaşatılmaz, ev buz gibi, aciliyeti önemseyen yok. rezalet, üstelik açma ücretini ödemişken yani yeni abonelik başlatmışken bu bize yaşatılmamalı! Umarım Gediz Elektrik Buca-Şirinyer geri dönüş yapar bu şikayetime.

Bahar Bahar 430 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • GDZ Elektrik Dağıtım Temsilcisi18 Mart

  Sayın Bahar A., Elektronik iletiniz incelenmiştir. Şirketimiz, yükümlülüklerini yerine getiren müşterilerimizin elektriklerini Yönetmelikte belirtilen süreyi beklemeden, en kısa süre içerisinde açılması için çaba göstermektedir. 120913614 tesisat numaralı abonenin elektriği mevzuatta yazılı süreler içinde usulüne uygun olarak açıldığı tespit edilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

 • GDZ Elektrik Dağıtım Temsilcisi17 Mart

  Sayın Bahar A., Şikâyetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 800 0 186 numaralı Çözüm Merkezi’mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

 • Bahar16 Mart

  Tesisat no...:810000522235 Ayşe Bahar Alpat adına Şirinyer-Buca-İzmir Bugün saat 15:00 civarında Kozağaç Mah. 259 sokak 7A daki Gediz elektrikte sözleşme imzalayarak evsahibimin üstündekini kendi üstüme geçirdim ve aciliyetimi bildirmeme ve 186yı defalarca aramama rağmen yaklaşık 7 saattir elektrik gelmedi ve biz soğuktan donduk

 • GDZ Elektrik Dağıtım Temsilcisi16 Mart

  Sayın Bahar A., Elektronik iletiniz incelenmiştir. Konu ile ilgili yardımcı olabilmemiz için tesisat numarası, tesisatın kayıtlı olduğu isim-soy isim ve il/ilçe bilgilerinizi tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları