17 Mart
#11726071

GDZ Elektrik Dağıtım Evin Yanması Mı Gerekiyor?

28 Şubat'ta evin bir kısmında elektrik yok diye Gediz Elektrik'e arıza kaydı yaptık. Gelen giden olmadı. Aralıklı olarak şikayetimizi yeniledik ancak yine dikkate alan olmadı. Dün akşam (16 Mart akşamı) sayaca giren kablolardan yanık kokusu gelmeye başladı, şalterde kararma oldu. Akşam sekizden itibaren sürekli olarak aramamıza rağmen her defasında sıraya koyduk. Aciliyet sırasına göre müdahale edeceğiz diyorlar. Şu an 17 Mart saat 13:00 halen gelen giden yok. Gediz elektrik müdahale için evin yanmasını bekliyor herhalde. Bu kadar sorumsuzluk olmaz herhalde.

Muhammet Muhammet 250 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • GDZ Elektrik Dağıtım Temsilcisi22 Mart

    Sayın Muhammet ERDAĞI, Elektronik iletiniz incelenmiştir. Konu hakkında gerekli işlemler sağlanmış olup sorun giderilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

  • Muhammet17 Mart

    Galiba ya şikayeti okumadınız ya da okuduğunuzu anlamak istemediniz. Dikkatli okursanız 186 yi defalarca aradığımı yazmıştım. Şu an itibarıyla saat 15 00 henüz gelen olmadı. İnşallah ev yanmadan gelirsiniz.

  • GDZ Elektrik Dağıtım Temsilcisi17 Mart

    Sayın Muhammet ERDAĞI, Şikâyetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 800 0 186 numaralı Çözüm Merkezi’mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları