22 Ağustos 2016

GDZ Elektrik Dağıtım A.Ş. Yüksek Voltajdan Dolayı Oluşan Hasar ve Hasar Tespitinin Yapılmaması!

19.08.2016 tarihinde Mehmet Akif Ersoy Mah. 218 Sok. no... ** B blok kat * daire * yapılan çalışmalardan dolayı yüksek voltaj verilip adreste bulunan kombi hasar görmüştür. Elektrik dağıtım A.Ş'ye dilekçe verdim 186'yı arayarakta bildirdim bana yaptırma diyorlar gelip hasar tespiti yapılacakmış peki ne zaman gelinecek ortada kaldık. Yaptıramıyoruz da. Nasıl olacak hasar tespiti ne zaman gelecek bu konuda mahallecek mağduruz.

Mehmet 309 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet06 Eylül 2016

  Söz konusu bizim zararımızın karşılanacığını beyan ediyorsunuz ama ne zaman yaklaşık 16 gün oldu. Biliyorsunuz konu 19.08.2016 daki mehmet akifersoy mahallesinde yaşanan yüksek voltajdan dolayı oluşan hasardan bahsediyorum. Faturamızı verdik teknik servis raporunu da verdik hesap numaramızda tarafınızda mevcut daha neyi bekliyoruz.

 • Mehmet27 Ağustos 2016

  Ben sizinle iletişime geçiyorum haklı olaraktan. Demokrasi olan bir ülkede yaşıyorsak bu bizim hakkımız. Sizin Kemalpaşa şubenizdeki çalışan bayan bizi niye şikayet ediyorsunuz diye tepki gösteriyor. Bu ne demek zarar gördüğü cihazın hasar raporunu ve maliyet faturasını vermeye gidiyor sizin çalışan hanımefendi eşimi azarlar gibi konuşuyor var mı böyle bir şey. Lütfen çalışanlarınızı uyarın.

 • Mehmet25 Ağustos 2016

  19. 08.2016 tarihinde Kemalpaşa mehmetakifersoy mah de yüksek voltajdan kaynaklanan mahalle sakinlerinin bazı cihazları yanmış olup gdz tarafından hasar tespiti yapıldı. bize de servisinizi çağırıp yaptırabilirsiniz denildi. Bizde aynısını yaptık faturayla beraber gdz dağıtım aş ye verdik bize ödemesini şu an yapamayacağını söylüyorlar mütaahit firmadan tahsil edip öyle vereceklermiş. Peki biz bunların keyfinimi bekleyecez elden borç alıp 440 TL masraf ödedik nasıl olacak ben bunu enerji bakanlığı başbakanlık ve de cumhur başkanlığınada yazacağım.

 • GDZ Elektrik Dağıtım Temsilcisi22 Ağustos 2016

  ayın Müşterimiz, Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Gediz EDAŞ ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 186 numaralı Çözüm Merkezi'mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön