01 Şubat 2014 #2268779

Gcextract.com Gelmeyen Ürün ve Ödenen Para

Gcextract.com sitesini bir haberde gördüm ve deneme üründen istedim. Deneme ürünü için kredi kartımdan ücret kesildi ancak ürün gelmedi. Bu durumu e-mail ile bildirdim (çünkü telefon yurt dışı ve dil bilmiyorum zaten sözleşmede de e-mail ile ulaşabilirsiniz ifadesi yer alıyor)Ama asıl sorun bir dahaki gönderim için kredi kartından tekrar ödeme alınmasıydı. Durum ile ilgili tekrar e-mail attım ama yine cevap yok. Olan oldu u.

Gülsüm 364 Okunma

Cevaplar

  • Gülsüm14 Şubat 2014

    google çeviriden farklı dillerde mailler attım sonunda cevap geldi çok üzgünüz adresini verin tekrar ürün gönderelim diye ancak para iadesini alamadım.

  • Gülsüm03 Şubat 2014

    birden fazla attığım maille cevap olarak aşağıdaki metin geldi ancak üyelik sözleşmelerinde ürün gönderilmez ibaresi yok: çünkü gelen ürün yok, ayrıca belirtilen süreçdede kendilerine ulaşmak için sürekli mail atmamam rağmen yine ücret kesintisi yapmışlardı. Aşağıda bir kopyasını sunmuş olduğumuz açıklama, sipariş sayfasında direkt olarak basılıdır. Size 30 günlük GC Speed Slim Capsules stoğu göndermemiz için kargo ve taşıma ücreti ödemeniz gerekmektedir. Siparişinizi verdiğiniz günün ertesi günü ürünü size göndeririz. (Cumartesi, Pazar günü verilen siparişler ertesi pazartesi günü gönderilir). GC Speed Slim Capsules’ün sizin için doğru ürün olduğunu görmeniz için orijinal sipariş tarihinden itibaren 14 gününüz bulunmaktadır. Eğer, bu 14 gün boyunca üründen memnun kalmazsanız, ürünün tüm ücretinin faturalandırılmaması için siparişinizi iptal etmek üzere bizi aramanız gerekmektedir. Eğer, ürünümüzden memnun kalırsanız, hiçbir şey yapmayız, ürünün ücretini faturalandırırız ve ardından her otuz günde bir size ürünümüzün yeni 30 günlük stoğunu göndeririz ve otomatik olarak faturalandırırız. Daha fazla bilgi için lütfen şartlar ve koşullarımızı okuyunuz. Şartlar ve koşullarımızın tam kopyasını görüntülemek için, lütfen web sitesimizi ziyaret ediniz: https://www.gcextract.com/v1/tr/policy Bunun sorularınızı cevaplayacağına inanıyoruz. Eğer, daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa lütfen bu e-postaya cevap yazınız ve cevabınızda konu satırında etiket numarasının bulunmasına dikkat ediniz. Saygılarımızla, GCExtract.com Müşteri Hizmetleri Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön